Idea Bank Opinie - Forum kredytoweRegulamin Idea Forum

Administrator

  • Administrator
  • Redaktor
  • *****
    • Wiadomości: 310
    • Zobacz profil
    • ISP Ogłoszenia
dnia: 17 Kwiecień 2011, 06:30:18 pm
Korzystanie z forum dyskusyjnego Idea Forum (www.ideabankforum.pl) oznacza akceptację poniższych zasad:

1. Właściciel, Administratorzy i Moderatorzy Forum nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych na Forum.

2. Zawartość każdej wiadomości na Forum wyraża poglądy i opinie jego autora. Każdy z Użytkowników ponosi wyłączną odpowiedzialność wobec Administratorów i Moderatorów serwisu i osób trzecich za zamieszczane na Forum wiadomości, swoich poglądów i opinii.

3. Z Forum należy korzystać zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi i prawnymi.
W szczególności wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą zawierać: "treści tylko dla dorosłych",  treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem; zawierać treści wzywających do popełnienia przestępstw, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagującej przemoc; zawierać treści naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe osób trzecich.

4. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z pkt. 3 niniejszego regulaminu oraz treści o charakterze reklamowym. O kwalifikacji treści wiadomości decydują Administratorzy i moderatorzy Forum.

5. Wszelkiego rodzaju wiadomości zawierające dyskusje nie na temat, spam (wiadomości składające się głównie z linków lub danych teleadresowych), wiadomości nie wnoszące żadnych merytorycznych wartości do Forum będą bezwzględnie usuwane.

6. Zakazane jest pisanie wiadomości wyłącznie dużymi literami oraz nadużywanie formatowania. Należy pisać poprawnie, używając w miarę potrzeby wszystkich znaków języka polskiego.

7. Wiadomości powinny być umieszczane we właściwych działach.

8. Wiadomości nie mogą być powtarzane w różnych miejscach.

9. Zakazuje się natrętnej komunikacji z osobami, które sobie tego nie życzą. Komunikacja powinna odbywać się za pomocą wbudowanych mechanizmów w forum ewentualnie wiadomości prywatnych. Dane kontaktowe należy wpisać w profilu a nie zostawiać ich w treści wiadomości.

10. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do kontrolowania treści wiadomości i ich modyfikowania, do usuwania wiadomości, które nie spełniają warunków określonych Regulaminem bez podania przyczyny i nie informowania o usunięciu wiadomości.

11. Administratorzy i Moderatorzy Forum zastrzegają sobie prawo do usunięcia z listy użytkowników i blokowania dostępu do Forum Użytkownikom, którzy naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.

12. Administratorzy serwisu zobowiązują się do dołożenia wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum, jednak nie gwarantują ciągłości pracy systemu. Mogą oni także czasowo zawiesić działalność Forum bez podania przyczyn lub zakończyć jego działanie.

13. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika lub wszelkich informacji podanych przez Niego podczas rejestracji na żądanie uprawnionego organu, jedynie jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika na Forum.

14. Użytkownik, pisząc wiadomości na tym forum, przekazuje wszystkie prawa majątkowe do treści napisanej przez niego wiadomości Właścicielowi serwisu, wiec nie może rościć sobie praw do nich.

15. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na Forum.

16. W sprawach spornych, a nie objętych Regulaminem decyzję podejmują Administratorzy Forum.

17. Kontakt z administratorami tylko przez wysłanie prywatnej wiadomości na adres pomoc@ideabankforum.pl. Sugestie, opinie na temat forum mogą być publikowane również w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2014, 07:47:07 pm wysłana przez Administrator »