Idea Bank Opinie - Forum kredytoweOstatnie wiadomości

1
Dyskusje ogólne / Odp: Budowa hali
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jakubczak dnia Dzisiaj o 12:35:04 am »
2
Dyskusje ogólne / Odp: Budowa hali
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ewelka88 dnia 15 Styczeń 2021, 08:25:54 pm »
Myślę, że ciekawy rozwiązaniem są także hale namiotowe. Różne rodzaje hal ma do zaoferowania ta firma: https://protan-elmark.com.pl/ :) Posiadają w swojej ofercie hale magazynowe, hale przemysłowe, hale imprezowe, hale sportowe, hale produkcyjne :) Mój znajomy korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
3
Dotacje unijne / Odp: który program
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej1 dnia 15 Styczeń 2021, 07:37:46 pm »
To prawda. Dzięki takim rozwiązaniom, firmy sa w stanie zdecydowanie szybciej i korzystniej się rozwijać. Właśnie dlatego powinniście już teraz zajrzeć do https://www.ccontrols.net/pl/szkolenia/szkolenia-altium-designer/altium-designer-kurs-kompleksowy.html i pomyśleć, która spośród tych możliwości mogłaby przyczynić sie do poprawy efektywności Waszego biznesu. To ważna rzecz, więc nie bagatelizujcie tego.
4
Kredyty mieszkaniowe / Odp: Lampy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej1 dnia 15 Styczeń 2021, 05:43:37 pm »
Oczywiście, że tak. Skoro dzisiaj możecie znaleźć takie lampy, to koniecznie powinniście pójść w tym kierunku z wyborem. Wiem, że w https://lampykemar.pl/179-oswietlenie-swiateczne możecie dostać świetne oświetlenie świąteczne, dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie już teraz. Na pewno znajdziecie to, czego tam szukacie.
5
Praca w banku / Odp: Znajomość angielskiego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aruba dnia 15 Styczeń 2021, 03:50:52 pm »
Coraz częściej język angielski staje się mi przydatny w pracy ale stwierdziłam, że i tak powinnam go podszkolić. Przyjaciółka poleca mi platformę Tutlo tutlo.com/angielskie-tryby-warunkowe-czyli-conditionals/ ,  na której w bardzo elastyczny sposób można przyswoić gramatykę i konwersację. Jak najszybciej zamierzam się zapisać.
6
Dyskusje ogólne / Odp: Biuro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mikki dnia 15 Styczeń 2021, 02:55:47 pm »
W biurach owszem- pije się często kawę. Możemy jednak coś zrobić dla pracowników, koleżanki/ kolegi z pracy i przykładowo do takiej kawy dołączyć elegancką i miłą karteczkę dekoracyjną , taką jaką tutaj https://www.lemonducky.com/pl/c/Kartki-dekoracyjne-flatlay/67 znajdziecie . Możecie wybrać dowolny napis na takiej karteczce.
7
Dyskusje ogólne / Odp: Wyjazd językowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bankierr dnia 15 Styczeń 2021, 12:59:15 pm »
Wyjazd językowy to zawsze jest jakieś rozwiązanie. Lecz jeśli decydujemy się na taki wyjazd to warto podszkolić się ze znajomości języka angielskiego. W każdym bądź razie ja mam taki zamiar. I nawet znalazłam na tej stronie https://nt.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-tutlo-polskie-narzedzie-ktore-pomoze-szybko-nauczyc-sie-angi,nId,4944928 informacje co może mi w dość szybkim tempie podszkolić się w angielskim.
8
Dyskusje ogólne / Odp: Brak PINU do Karty Idea Bank
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Devil93 dnia 15 Styczeń 2021, 09:07:46 am »
Dokładnie tak. No i to jest wygodne, bo w razie czego, nikt nie dostanie Twoich danych do karty i tak dalej. Ja z kolei zastanawiam się, jak to jest z pinem do takiej https://axi-card.pl/ karty kredytowej. Zainteresowałam się jej możliwościami. Podobno daje darmowe wypłaty w bankomatach. Przecież to ważne.
9
Dyskusje ogólne / Odp: Brak PINU do Karty Idea Bank
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magdalenka dnia 15 Styczeń 2021, 08:01:01 am »
Jest dokładnie tak, jak pisze admin, nic dodać, nic ująć.
10
Dyskusje ogólne / Odp: Otwarcie własnej kawiarni. Ile może kosztować
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiek55 dnia 14 Styczeń 2021, 04:44:49 pm »
Co do kawiarni to taka na pewno będzie też potrzebować źródła smacznych kaw, tutaj https://www.coffeea7.pl/ jest sklep który ma taki asortyment, mają kawy z całego świata jak i akcesoria do jej parzenia. Obsługa jest na wysokim poziomie.