Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
22 Wrzesień 2017, 01:32:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj

Stats
5407 wiadomości w 1450 wątkach, wysłane przez 668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: stefek651
+  Idea Bank Opinie
|-+  Ostatnie wiadomości
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
 1 
 : Dzisiaj o 11:26:38 am 
Zaczęty przez hurtemgio - Nowe: wysłane przez stefek651
a co to za kadry są

____________________
http://losyloteriilotto.pl/

 2 
 : Dzisiaj o 11:26:24 am 
Zaczęty przez pzagan - Nowe: wysłane przez stefek651
to jest zawsze bardzo trudne

____________________
http://losyloteriilotto.pl/

 3 
 : Dzisiaj o 11:26:06 am 
Zaczęty przez Mamba - Nowe: wysłane przez stefek651
a jaki to jest kredyt

____________________
http://losyloteriilotto.pl/

 4 
 : Dzisiaj o 08:56:45 am 
Zaczęty przez piotrekm - Nowe: wysłane przez morwina
Nikt nie odpisuje, więc ja się za to wezmę. Myślę, żę to dobre zabezpieczenie na starość, zwłaszcza w sytuacji, gdy dochody polskich emerytów są dosyć niziutkie. Sama staram się już myśleć o starości, choć minąłem dopiero 40. rok życia. Uważam bowiem, że nie ma co myśleć o przyszłej emeryturze od pańśtwa. System emerytalny się rozleci - dam sobie może nie rękę, ale już paznokcia owszem. Sam zainwestowałem więc w fundusz - https://www.esaliens.pl/ i póki co, jestem zadowolony.

 5 
 : Dzisiaj o 08:52:12 am 
Zaczęty przez Tamika - Nowe: wysłane przez morwina
Nikt tutaj dawno nie odpisywał, więc trochę odświeżę temat. Mianowicie ja przechowuję swoje dokumenty służbowe w specjalnym sejfie, mogę Wam polecić firmę saffort. Ich sejfy są bezpieczne, mają wszelkie atesty. A skoro temat jest biznesowy, to chciałem się jeszcze skonsultować z Wami i zapytać mianowicie, co uważacie na temat pracowniczych programów emerytalnych? Znalazłem ofertę tej firmy - https://www.esaliens.pl/pl/kalkulatory/kalkulatory-emerytalne/kalkulator-ike i zastanawiam się, czy z niej nie skorzystać. Będę zobowiązany za każdą merytoryczną podpowiedź.

 6 
 : Dzisiaj o 08:16:42 am 
Zaczęty przez Bingo - Nowe: wysłane przez michasia
ja myślę że jak się ma taką kasę to zawsze coś sie wymyśli Uśmiech gorze jak dysponujemy tym samym tylko obcnając jedno zero Język ale mnie się udało. mam firmę, ktorą cały czas rozwijam Uśmiech swoją zrogą zastanawiam się czy zrobić zastrzeżenie znaku towarowego po przeczytaniu tego artykułu: http://zastrzezenieznakutowarowego.pl/czy-warto-rejestrowac-znaki-towarowe/ jak myślicie?

 7 
 : Dzisiaj o 08:13:33 am 
Zaczęty przez foldare - Nowe: wysłane przez michasia
rachunek dla firmy jest ważny. nie zdecydowałabym się na "pierwszy lepszy". musiałam to wnikliwie sprawdzić njpierw, pochodziłam po placówkach. myślę że nazwa firmy, banku nie jest tu potrzebna. każdy powinien sam zadecydować co będzie dla niego najlepsze.

 8 
 : Dzisiaj o 08:11:05 am 
Zaczęty przez Marek - Nowe: wysłane przez michasia
ja szukałam sporo informacji przed zaciągnięciem pożyczki pozabankowej. wiadomo, jak sie ma coś spłacać to trzeba znać warunki od podszewki. po takiej głębokiej analizie wyszło mi że najlepsza i najkorzystniejsza jest https://wnet-pozyczka.pl/ i faktycznie nie miałam żadnych problemów ze spłatą. wszystko było tak jak ustaliliśmy, a koszty wcale nie były wysokie.

 9 
 : Dzisiaj o 08:06:54 am 
Zaczęty przez piotrekm - Nowe: wysłane przez piter
ja tam nigdy nie pracowałem, ale chyba w ogóle jet ciężej w branży? Rozstałem się z bankowością na rzecz własnego biznesu i dobrze mi z tym Uśmiech mam swój własny znak towarowy i jestem z niego dumny Uśmiech

 10 
 : Dzisiaj o 08:04:42 am 
Zaczęty przez Bingo - Nowe: wysłane przez piter
jakiś czas pracowałem w banku ale to nie dla mnie. za duże ciśnienie.. teraz prowadzę swoją działalność i jest dużo lepiej. robię w końcu to co lubię i rozwijamy się Uśmiech teraz nawet zrobiłem zastrzeżenie znaku towarowego bo już tak urośliśmy Uśmiech

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines